Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

+420 777 299 906

csen
MENU
MENU

Online marketing

S pomocí online marketingu můžete zvýšit prodej, zvyšovat povědomí o Vaší značce a tím upevnit pozici Vaší společnosti na trhu, nebo představit nový druh produktu. Možností je hodně, ale jen pokud se jednotlivé služby správně nakombinují a aplikují do praxe, pak fungují skvěle. Má smysl být, pouze tam, kde je to efektivní a přináší kýžený výsledek s ohledem na investované prostředky.

My Vám pomůžeme vybrat ty správné služby a díky nim oslovit nové nebo stávající zákazníky. Je jedno, zda to bude reklama na Facebooku, PPC reklama ve vyhledávání, emailing nebo jiná z variant. Vybereme vždy takové, aby společně podávaly nejlepší možný výkon.

Jaké služby si u nás lze objednat?

PPC reklama AdWords a Sklik

Vyzkoušejte moderní způsob internetové reklamy. A to ve vyhledávací síti, kde cílíte na zákazníky ve chvíli, kdy hledají Vaše služby nebo produkt. Nebo jim své služby představte ve formě skvělé bannerové reklamy. Tyto dva druhy reklamy jsou vhodné pro většinu oblastí. Od malých webových stránek, až po velké mezinárodní e-shopy. U e-shopů jsou skvělou příležitostí zvýšení prodeje Google nákupy nebo Sklik produktové kampaně.

Správa sociálních sítí

Buďte vidět tam, kde jsou Vaši zákazníci a oslovujte je cíleně a chytře. Užití placené reklamy v rámci sociálních sítí je další skvělou příležitostí. Facebooková reklama má dnes nezastupitelné místo mezi reklamními kanály firemního marketingu.

Správa zbožových srovnávačů

Zajistíme pro Vás kompletní správu zbožových srovnávačů Heureka.cz a Zboží.cz. Vyladíme produktový feed k dokonalosti a pomůžeme zvýšit prodej.

SEO

Kouzelná zkratka, která dělá vrásky a obavy mnoha lidem. Přitom není potřeba, protože díky kvalitnímu přístupu k SEO, získáte vyšší kvalitu stránek a především vyšší návštěvnost z přirozeného vyhledávání.

Analýza klíčových slov

S analýzou klíčových slov získáte jasné informace o tom, jak a zda zákazníci vyhledávají Vaše produkty. Ale také o tom, jestli Vaše webové stránky obsahují ten správný obsah, mají dobře strukturu nebo zda internetové vyhledávače vše bezchybně najdou a zařadí.

Email marketing

Email marketing není jen o bezduchém rozesílání emailů, ale především o promyšleném systému na sebe navazujících činností, protože jen tak lze dosáhnout skvělých výsledků u tohoto kanálu. U nás získáte vše v jednom balíčku, jasnou vizi, zpracování grafické šablony včetně pravidelné rozesílky a strategických doporučení.

Webová analytika a testování

Nevíte, co přesně a jak máte sledovat? Zda jsou Vaše čísla dobrá nebo naopak špatná? Potřebujete otestovat současný web nebo navrhnout změny? Pak je správný čas na analytiku a testování.

Obsahový marketing

S touto službou získáte komplexní plán na tvorbu obsahu, včetně analýzy stávajícího stavu, persony... Budeme pro Vaše publikum vytvářet relevantní a hodnotný obsah, který bude vystihovat komunikační zvyklosti cílové skupiny.

Copywriting

Úderné a poutavé texty jsou naší parketou. Zajistíme textace pro PR články, poutavé textace webových prezentací, ale také výstižné titulky pro Vaše billboardy.

Komplexní online marketingová strategie

Pokud se chcete věnovat obchodu a dalším činnostem spojeným s Vaším podnikáním, dokážeme Vám připravit komplexní řešení, kdy Vám budeme reportovat výsledky a Vy se nemusíte o nic dalšího starat. Veškerou koordinaci a tvorbu necháte na nás.

Školení online marketingu

Chcete proniknout do světa online marketingu? Školení připravíme přesně podle Vašich požadavků.

Poradenství a konzultace

Potřebujete zhodnotit, zda jsou Vaše současné aktivity v online marketingu správné? Že dáváte finanční prostředky na služby s požadovaným efektem? I s tímto dokážeme pomoci. 

Poptat službu


Zpět na přehled služeb

Jsme členy Google Partners

To, že naše výsledky jsou opravdu dobré, dokazuje získání certifikace partnerské agentury společnosti Google, který dokládá, že naši specialisté jsou vyškoleni v používání produktů Google.

Naši vybraní klienti

  • Groz Beckert
  • GEST
  • IGY Centrum České Budějovice
  • KOH-I-NOOR holding a.s.
  • EUROBYT CB
  • NEXTCLINICS Czech a.s.
  • KOH-I-NOOR HARDTMUTH
  • Synlab
  • CDF
  • AUTOIMPORT MACH